طراحی پرده و دکوراسیون

طراحی پرده و دکوراسیون | مستر خونه

طراحی پرده و دکوراسیون در مستر خونه

می دانید که انتخاب یک پرده زیبا برای یکی از فضا های منزل و دیگر مکان ها بسیار مهم می باشد. بهتر است بهترین طراحی پرده و دکوراسیون را با توجه به محیط اطراف خود برای زیبا تر نشان دادن محیط مورد نظر استفاده کنید. پرده ها دارای مدل های بسیار متنوعی می باشند که برای استفاده در بخش های مختلف دارای کارایی های متفاوتی نیز می باشند. در مستر خونه پرده ها به قدری متنوع و گوناگون هستند که می توان آن ها را با سبک های گوناگون دکوراسیون داخلی در محیط هماهنگ کرد. طراحان در مستر خونه بهترین طراحی های پرده را متناسب با دکوراسیون داخلی برای شما انجام می دهند.

نکات مهم طراحی پرده و دکوراسیون در مستر خونه

  1. مکان
  2. رنگ انواع پرده
  3. طرح انواع پرده
  4. جنس
  5. اندازه

مکان

محل قرار گرفتن پرده، اولین موردی است که طراحان در مستر خونه مورد توجه قرار می دهند. پرده ای که شما برای پنجره خود انتخاب می کنید به شکل مستقیم روی دکوراسیون شما تاثیر دارد. طراحان در مستر خونه با مشاوره رایگان به شما در انتخاب بهتر شما را کمک می کنند.

رنگ انواع پرده

رنگ پرده یکی از فاکتور های مهم در انتخاب پرده می باشد. انتخاب رنگ مناسب برای پرده در تمام مکان های مورد استفاده شما یکی از کارهای مهم طراحان مستر خونه می باشد. طراحان مسترخونه رنگ پرده ای که با دکوراسیون داخلی شما هماهنگ باشد را برای شما استفاده می کنند.

طرح انواع پرده

انتخاب طرح پرده نیز برای دکوراسیون داخلی و لوازم منزل و تمام مکان های شما بسیار مهم می باشد. این کار توسط افراد متخصص در مستر خونه به بهترین نحو برای شما انجام می شود. اگر دکوراسیون منزل شما ساده و خلوت به نظر می رسد، طرح پرده را می توانیم شلوغ در نظر بگیریم. اگر دکوراسیون شلوغی دارید، بهتر است پرده را ساده انتخاب کنید.

طراحی پرده و دکوراسیون | مستر خونه

جنس

انتخاب جنس پارچه پرده نیز در هماهنگی با جنس لوازم منزل بسیار مهم می باشد. طراحان ما در مستر خونه پارچه های اشرافی تر و سنگین تر را برای فضاهایی مانند پذیرایی استفاده می کنند و پارچه های سبک تر را برای اتاق و نشیمن استفاده می کنند.

اندازه

اندازه پرده نیز در نمایش و جلوه دادن پرده در تمام مکان ها مهم می باشد. شما باید در هنگام سفارش به عرض پرده ها توجه کنید. پیشنهاد کارشناسان مستر خونه این است که عرض پرده را کمی بیش تر از چارچوب پنجره در نظر بگیرید. با این کار، پرده شما ظاهر شیک تری پیدا خواهد کرد. در رابطه با ارتفاع نیز باید دقت بسیار زیادی داشته باشید. ارتفاع پرده به ارتفاع پنجره شما بستگی دارد. می توان ارتفاع پرده را هم اندازه ارتفاع پنجره در نظر گرفت یا تا کف فضا آن را اندازه بگیریم. طراحان مسترخونه پیشنهاد می کنند که برای نشیمن و پذیرایی پرده ها را تا کف اندازه بگیرید تا پرده ها شکیل تر به نظر برسید و برای آشپزخانه و اتاق خواب ارتفاع پرده را کوتاه اندازه بگیرید.

پیشنهاد ما به شما

در صورتی که می خواهید با استفاده از پرده های متنوع فضای زیبایی را برای تمام مکان های خود ایجاد کنید بهتر است برای این کار با طراحان برتر مستر خونه، ارتباط برقرار کنید.

برای انتخاب بهترین طراحی پرده و دکوراسیون می توانید از کاتالوگ های رایگان مستر خونه استفاده کنید تا با بهترین طراحی ها آشنا شوید.

شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید پرده های با کیفیت با کارشناسان ما در مستر خونه تماس حاصل فرمایید.

از همراهی شما عزیزان سپاس گزاریم
تحریریه مستر خونه

اطلاعات تماس و آدرس مستر خونه

آدرس فروشگاه : تهران – میدان پونک – مجتمع بوستان – واحد 709 اداری

تلفن تماس : 02146015630

ضمانت اصالت کالا

(از زمان تحویل)

ارسال رایگان

(سراسر ایران)

ضمانت بازگشت 3 روز

(از زمان تحویل)

پرداخت در محل

(سراسر ایران)