نصب زبرا – شید – کرکره – لورددراپه – DK

نصب زبرا - شید - کرکره - لورددراپه - DK | مستر خونه

نصب زبرا – شید – کرکره – لورددراپه – DK توسط مستر خونه

پرده ها را برای زیبایی و حفظ حریم شخصی در تمام مکان ها استفاده می کنند. پرده ها دارای انواع مختلفی می باشند که هر شخصی بر اساس نوع کاربردی که از پرده ها در نظر دارد از پرده ها استفاده می کند. امروزه بهترین پرده هایی که وجود دارند مانند زبرا، شید، کرکره، لورددراپه، DK می باشند. این پرده ها به خاطر راحتی در استفاده از آن ها مورد استقبال زیادی قرار گرفتند. پس از خرید این پرده ها برای منازل و آشپزخانه ها و…  باید این پرده ها را نصب کنید. ما در مستر خونه با داشتن بهترین نصاب ها این کار را با بالاترین کیفیت برای شما انجام می دهیم. نصب زبرا – شید – کرکره – لورددراپه – DK خود را به نصاب های خبره ما در مستر خونه بسپارید.

لوازم مورد نیاز جهت نصب زبرا – شید – کرکره – لورددراپه – DK  در مستر خونه

  1. متر
  2. چهار پایه یا نوردبان
  3. دریل جهت سوراخ کاری
  4. پیچ گوشتی
  5. مداد جهت علامت گذاری
  6. مته الماسه سایز 4 یا 5
  7. پیچ خودکار و رول پلاک سایز 4 یا5
  8. بست دیواری یا سقفی

نصب زبرا - شید - کرکره - لورددراپه - DK | مستر خونه

مراحل نصب زبرا – شید – کرکره – لورددراپه – DK توسط مستر خونه

ما در مستر خونه با استفاده از مداد جای نصب بست ها را روی سقف یا دیوار علامت گذاری می کنیم.

نصاب های ما در مستر خونه برای علامت گذاری و نصب پرده ها بست ها را از طرفین به مقدار ده سانت به داخل می آیند و این مقدار را با مداد علامت گذاری می کنند.

نصاب های مستر خونه برای نصب پرده بر روی سقف فاصله پنج تا ده سانتی متری را از کنج دیوار با توجه به دستگیره پنجره رعایت می کنند تا پرده ها بهتر در سقف قرار بگیرند. نصاب های مستر خونه پس از اندازه گیری، جای این مقادیر را با ضربه زدن به میخ علامت گذاری می کنند تا با مته بتوانند دقیقاً همان نقطه را سوراخ کنند تا این نقاط جا به جا نشوند.

نصابان مستر خونه برای سوراخ کاری جایی که علامت زده شده این کار را با مته انجام می دهند. نصابان از مته استفاده می کنند و سپس مته الماسه شماره چهار یا پنج را به دریل می بندند و سپس سوراخ کاری را انجام می دهند.

پس از این که سوراخ کاری انجام شد، نصابان مستر خونه رول پلاک ها را داخل سوراخ ها قرار می دهند و پس از این کار بست های دیواری یا سقفی را داخل این رول پلاک ها با پیچ محکم می کنند.

پس از قرار گرفتن بست ها در سقف یا دیوار نوبت قرار دادن قاب پرده های زبرا، شید، کرکره، لورددراپه، DK می رسد. نصاب های مستر خونه این قاب ها را در جای درست خود قرار می دهند. برای قرار دادن این قاب ها نصاب های مستر خونه ابتدا پشت قاب را روی بست قرار می دهند و بعد قسمت جلوی قاب پرده ها را با مقداری فشار در بست فنری جا می اندازند. اگر بست های ما پیچ داشته باشد نصاب های مستر خونه این پیچ ها را محکم می کنند.

پیشنهاد ما به شما

مستر خونه از نصاب های ماهر و با تجربه استفاده می کند تا نصب پرده های زبرا، شید، کرکره، لورددراپه، DK با بالاترین کیفیت برای شما انجام شود. برای نصب انواع پرده ها و مشاوره رایگان با مستر خونه در ارتباط باشید.

پرده ها از شما در برابر نور آفتاب محافظت می کند و ایمنی شما با نصب انواع پرده بالاتر می رود و همچنین این پرده ها زیبایی را به فضای محیط شما به ارمغان می آورند. مستر خونه برای نصب پرده های زبرا، شید، کرکره، لورددراپه، DK با بازدید حضوری و اندازه گیری رایگان بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب انواع پرده های زبرا، شید، کرکره، لورددراپه، DK با کارشناسان ما در مستر خونه تماس حاصل فرمایید.

از همراهی شما عزیزان سپاس گزاریم
تحریریه مستر خونه

اطلاعات تماس و آدرس مستر خونه

آدرس فروشگاه : تهران – میدان پونک – مجتمع بوستان – واحد 709 اداری

تلفن تماس : 02146015630

ضمانت اصالت کالا

(از زمان تحویل)

ارسال رایگان

(سراسر ایران)

ضمانت بازگشت 3 روز

(از زمان تحویل)

پرداخت در محل

(سراسر ایران)