نصب چوب پرده

نصب چوب پرده | مستر خونه

ارائه کلیه خدمات نصب چوب پرده در مستر خونه

چنانچه نیاز به نصب چوب پرده داشتید می توانید با یکی از راه های ارتباطی که در پایین صفحه قرار داده شده با ما در تماس باشید.

می توان این گونه بیان کرد که مسترخونه با ارائه بهترین نصاب ها می تواند انواع پرده ها را برای شما نصب کند تا شما نور اضافی خورشید را حذف کنید و حریم شخصی شما با نصب پرده حفظ شود. حال شما با نصب پرده می توانید مانع دید بیرون به داخل منزل خود شوید. نصابان مسترخونه برای نصب پرده ابتدا چوب پرده را به سقف یا دیوار وصل می کنند. ما در مستر خونه کلیه خدمات نصب را برای شما با بالاترین کیفیت انجام می دهیم.

نصب کردن چوب پرده  در مستر خونه چگونه می باشد؟

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین موارد در موقع انتخاب چوب پرده، اندازه گیری آن می باشد. ما در مستر خونه برای اندازه گیری چوب پرده اول ابعاد پنجره را در نظر می گیریم و سپس مقدار آن را اندازه می گیریم. معمولاً هر چوب پرده تنها برای همان پنجره مناسب می باشد و نمی توان آن چوب پرده را در مکان های مختلف دیگر نصب کرد. در مستر خونه عرض پنجره یکی از معیار های اندازه گیری میله پرده می باشد. در نهایت ما قبل از اندازه گیری باید بدانیم که شما دقیقاً پرده را می خواهید کجا نصب کنید. بهتر است بدانید که پرده ها در همه جای منزل دیده می شوند. پس بهتر است کار خود را به ما بسپارید تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

پرده ها دارای انواع مختلفی می باشند مانند پرده تزیینی اتاق پذیرایی، پرده های ضخیم اتاق خواب، پرده های طرحدار اتاق کودک، پرده آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی که هر کدام به نوع متفاوتی نصب می شوند. با نصب پرده توسط نصاب های مستر خونه می توانید از بسیاری از مشکلات رهایی پیدا کنید و مستر خونه با نصب پرده به شکل کاملاً تخصصی مشکلات طراحی را نیز اصلاح می کند. ما در مستر خونه چوب پرده ها در ۳ موقعیت نصب می کنیم.

  1.  چوب پرده سقفی
  2.  چوب پرده دیواری
  3. نصب پرده در داخل قاب پنجره

نصب چوب پرده | مستر خونه

مراحل نصب پرده در مستر خونه

مراحل نصب پرده در مستر خونه به صورت زیر می باشد.

  1. اندازه گیری چوب پرده
  2. نصب پایه چوب پرده
  3. نصب کردن چوب پرده
  4. نصب پرده روی چوب پرده

اندازه گیری چوب پرده

ما در مستر خونه برای این که اندازه دقیق چوب پرده را به دست آوریم ابتدا عرض پنجره را اندازه گیری می کنیم. ما اندازه چوپ پرده را بر اساس عرض پنجره تعیین می کنیم. نکته بسیار مهم در اندازه چوب پرده این است که اندازه چوب پرده نباید دقیقاً با عرض پنجره هم اندازه باشد، بلکه باید میل پرده کمی بزرگ تر از قاب پنجره باشد. نصاب های ماهر ما در مستر خونه تمام این نکات را با دقت انجام می دهند. ما در مستر خونه طوری پرده را نصب می کنیم تا فاصله چوب پرده از کناره های دو طرف قاب پنجره با یکدیگر برابر باشند.

نصب پایه چوب پرده

نصب پایه چوب پرده در مستر خونه بر حسب مدل های پرده به دو روش زیر انجام می شوند.

  1. نصب پایه چوب پرده بر روی دیوار
  2. نصب پایه چوب پرده بر روی سقف

زمانی که محل قرارگیری میل پرده مشخص شد آن گاه محل پایه ها و پیچ های براکت را علامت می زنیم. سپس نصاب های ما در مستر خونه این محل علامت گذاری را با مته سوراخ می کنند پس از این کار رول پلاک ها را درون سوراخ قرار می دهیم بعد از این کار براکت ها را به دیوار می چسبانیم و پیچ ها را از دو طرف سوراخ براکت ها از داخل پایه رد می کنیم و درون رول پلاک قرار می دهیم و سپس در نهایت براکت ها را محکم می بندیم.

نصب کردن چوب پرده

هنگامی که پایه های چوب پرده نصب شدند آن گاه باید چوب پرده را نصب می کنیم. در زمان نصب میل پرده  ما در مستر خونه دقت می کنیم که چوب پرده را طوری نصب کنیم تا این چوب پرده با درب یا پنجره فاصله زیادی نداشته باشد و کاملاً تراز باشد تا پرده از یک طرف کوتاه تر و بلند تر نشود.

نصب پرده روی چوب پرده

زمانی که تمام مراحل بالا انجام شد آن گاه باید پرده را توسط قرقره هایی به میل پرده وصل کنیم. همان طور که می دانید پرده ها توسط قرقره ها و نخی که درون ریل قرار می گیرد جا به جا می شوند. نصاب های ما برای این که پرده از ریل خارج نشود درپوش ریل ها را در دو طرف قرار می دهند. با توجه به این که می خواهید پرده باز یا بسته شود، باید با نصاب بگویید که یک طرف یا دو طرف نخ پرده را به درپوش گره بزند.

نکته: اگر پرده دو لایه باشد، ابتدا آستر پرده که در زیر قرار می گیرد را نصب می کنیم و پس از آن پرده رویی را نصب می کنیم.

پیشنهاد ما به شما سروارن گرامی

در صورتی که نیاز به نصب چوب پرده  در منازل و مکان های مختلف داشتید می توانید با بهره مندی از نصاب های با تجربه و ماهر ما در مستر خونه که آماده ارائه کلیه خدمات نصب پرده در هر زمینه ی به شما عزیزان می باشد ارتباط برقرار کنید.

شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب چوب پرده با کارشناسان ما در مستر خونه تماس حاصل فرمایید.

از همراهی شما عزیزان سپاس گزاریم
تحریریه مستر خونه

اطلاعات تماس و آدرس مستر خونه

آدرس فروشگاه : تهران – میدان پونک – مجتمع بوستان – واحد 709 اداری

تلفن تماس : 02146015630

ضمانت اصالت کالا

(از زمان تحویل)

ارسال رایگان

(سراسر ایران)

ضمانت بازگشت 3 روز

(از زمان تحویل)

پرداخت در محل

(سراسر ایران)